Google+

Hakkımızda

Ziynet iletişim ve Bilgisayar 2001 Yılından beri Hizmet vermektedir.Cep telefon tamirinde iddealı olarak gelişen sistemde Bilgisayar donanımdada kendini kanıtlamıştır.Müşteri potansiyeli olarak bir çok Bilgisayar dalında şirketlerle çalışmaktadır.2005 Yılından itibaren Bilgisayar donanım ve teknik servisliği ilede hizmete girmiştir.sloganımız olan yapılamayacak cep tel yok ise değişmiş artık yapılamayacak bilgisayar ve cep tel yoktur olmuştur.Çalışmalarımız devam ettiğinde görüldüki internet sitelerinin rolü ve piyasasının farkı.bu sektörde bir çok teklif almış bulunmaktayız.Bir çok sitenin yapımında hizmette bulunduk.Yılınlların verdiği güven ile sizlere daha iyi hizmet vermege çalışmaktayız.Güvenlik kamera sistemleriyle yeni bir döneme imza attık.Bir çok firma kablolu ve sabit bilgisayar sitemi kurarken biz kablosuz ve sabitlik ilkesini kaldırarak ortamda bilgisayar olmasına gerek olmadıgını sagladık.ttnet gibi firmalarla çalışarak bir çok işyeri ve evi internete bağladık.Ev ve işyerlerine servisimizle sizlere daha hızlı servis imkanıyla olanak sağlamakla onur duyuyoruz.

ŞİRKET PROFİLİ :  Ziynet iletişim ve Bilgisayar Bir çok kurumsal firmaya bakım anlaşmalı olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Bilgisayar teknik servisi, notebook tamiri, web tasarımı, web hosting, domain tescil, mail hosting, bilgisayar-donanım satışı ve network kurulumu verdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir. Bunun yanı sıra kurumsal olmayan müşterilerimize de teknik servis ve bakım hizmeti sunmaktadır.
HEDEFİMİZ Büyük ve Küçük ölçekli bütün işletmelerin, günün gereklerine ve teknolojinin ilerlemesine uygun olarak A'dan Z'ye tüm teknolojik ihtiyaçlarını en uygun şekilde sağlamak.
VİZYONUMUZ Kullanmakta olduğunuz bilgisayar sistemlerini ihtiyacınıza en uygun hale getirmek ve maksimum seviyede faydalanmanızı sağlamak. Yeni teknolojik gelişmelerle işinizin gelişimine katkıda bulunmak. Düzenli bakımlar yapılarak sisteminizin aksamadan ilerlemesini sağlamak. İhtiyaçlarınıza uygun, size özel, yüklenmesi ve gezinmesi hızlı, kullanıcı dostu zengin grafiklere sahip ve insanların sonrasında tekrar tekrar ziyaret edebilecekleri bir web sitesi tasarlamak.

MEHMET AVCI

                                      Yamanlar vergi dairesi : 1040805823

flxdplayer

Bookmark & Share

Close

Haber Bülteni Aboneliği

Close this

Aylık haber bülteni aracılığıyla haberler, etkinlikler ve önemli özel teklifler ile güncel kalın. Siz istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.